Gigts from K&S
 
PermyCo.com.ua
339-95-22
0631225955
0674664849
Гарячi лiнii:
044-404-68-58 044-404-53-17

Сервіс: 353-86-10
 
 
excel Свіжі прайс листи: 12.04.2024г.
Побутова техніка, що вбудовується, кондиціонери - все в будинок під ключ за суперцінами. Найкращий сервіс, інсталяція.
 
 
Зеленый тариф 30kWT. PermyCo!!!
 
 
Останні надходження
 
 
Корисно знатиМеню користувача
Закладки


Закладок немає

Більше кольорів

РК-телевізори часто сварять за те, що в них не така багата кольорова палітра (охват), як у плазми. Дійсно це так, але нещодавно у РК-телевізорів почали збільшувати об’єм кольору завдяки переходу на нову систему підсвітки, що складається з люмінесцентних ламп з холодним катодом. Це погано, і результат відразу ж кидається в очі, але найбільш багату палітру дає підсвітка зі світлодіодів (LED), і за цією технологією явно майбутнє.

Крім більш точних і багатих кольорових відтінків, світлодіодна підсвітка потребує менше енергії. Отже, що стосується якості зображень, то величезний внесок робить електроніка, і виробники абсолютно справедливо рекламують переваги власних систем обробки зображень. На жаль, при цьому використовуються прикладні засоби в надзвичайному ступені, які мало про що можутьь сказати на практиці, та порівняти їх між собою досить проблематично. Проте ми рекомендуємо читати огляди, в яких якість зображень оцінюють незалежні експерти.

Єдине практичне значення, яке слід враховувати при оцінці обробки системи - розрядність цветопередачі, яка виявляється в бітах. Для зміни та обробки зображень без виявлень потрібна більша розрядність, ніж у оригіналу, де, як правило, представлений 8-бітний колір. В цьому відношенні чим більше розрядність, тим краще. У загальному, що стосується якості зображень, слід вірити тільки тестам незалежних експертів і видань, при цьому діє старе правило: телевізори високого класу зазвичай дають більш високу якість, щоб і краще підтримувати іменних виробників, у яких накопичено солідний досвід. Ще одно можна сказати з упевненістю: будь то ЖК або плазма, але сучасні плоскопанельні телевізори дають картинку за якістю набагато переважаючі ЕЛТ-телевізори, а всі "молодіжні хвороби" нові технології вже успішно виведені.Задати питання
Ім'я:
Ваш email:
Ваше запитання:
Антифлуд: Складіть перше та останнє число, результат запишіть до форми
(13 12 1 2 ) =
 
 
ОПЛАТА І ДОСТАВКА
Доставка по всій Україні Адреса доставки кур'єром Доступно для Києва Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: в той же день - від 20 до 60 хв - все в наявності на наших складах До складу перевізника Нова пошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дні До складу перевізника Укрпошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дня
Доставка за кордон доставимо будь-який вантаж навіть на острови Кука
Гарантія офіційна
Можливість повернення 14 днів
Інфо ТОВ "PermyCo" на ринку з 1993 року. І цим сказано все. www.PermyCo.com.ua, www.PermyCo.kiev.ua, www.ukrhd.kiev.ua Носимо клієнта на руках до повного порозуміння.
Способи оплати Visa/Master Card WebMoney Privat24 Безготівкова плата з ПДВ Безготівкова плата без ПДВ Оплата кур'єру