РК-телевізори часто сварять за те, що в них не така багата кольорова палітра (охват), як у плазми. Дійсно це так, але нещодавно у РК-телевізорів почали збільшувати об’єм кольору завдяки переходу на нову систему підсвітки, що складається з люмінесцентних ламп з холодним катодом. Це погано, і результат відразу ж кидається в очі, але найбільш багату палітру дає підсвітка зі світлодіодів (LED), і за цією технологією явно майбутнє.
Крім більш точних і багатих кольорових відтінків, світлодіодна підсвітка потребує менше енергії. Отже, що стосується якості зображень, то величезний внесок робить електроніка, і виробники абсолютно справедливо рекламують переваги власних систем обробки зображень. На жаль, при цьому використовуються прикладні засоби в надзвичайному ступені, які мало про що можутьь сказати на практиці, та порівняти їх між собою досить проблематично. Проте ми рекомендуємо читати огляди, в яких якість зображень оцінюють незалежні експерти.
Єдине практичне значення, яке слід враховувати при оцінці обробки системи - розрядність цветопередачі, яка виявляється в бітах. Для зміни та обробки зображень без виявлень потрібна більша розрядність, ніж у оригіналу, де, як правило, представлений 8-бітний колір. В цьому відношенні чим більше розрядність, тим краще. У загальному, що стосується якості зображень, слід вірити тільки тестам незалежних експертів і видань, при цьому діє старе правило: телевізори високого класу зазвичай дають більш високу якість, щоб і краще підтримувати іменних виробників, у яких накопичено солідний досвід. Ще одно можна сказати з упевненістю: будь то ЖК або плазма, але сучасні плоскопанельні телевізори дають картинку за якістю набагато переважаючі ЕЛТ-телевізори, а всі "молодіжні хвороби" нові технології вже успішно виведені.