Gifts from Samsung
 
PermyCo.com.ua
339-95-22
0631225955
0674664849
Гарячi лiнii:
044-404-68-58 044-404-53-17

Сервіс: 353-86-10
 
 
excel Свіжі прайс листи: 25.06.2024г.
Побутова техніка, що вбудовується, кондиціонери - все в будинок під ключ за суперцінами. Найкращий сервіс, інсталяція.
 
 
Зеленый тариф 30kWT. PermyCo!!!
 
 
Останні надходження
 
 
Корисно знатиМеню користувача
Закладки


Закладок немає

Енергоспоживання

Енергоспоживання стає все більш важливою темою, оскільки ціни на енергію зростають, так і про екологію забувати не слід. На жаль, оголошений виробником рівень енергоспоживання часто буває дуже не вірний. Однозначно можна сказати точно: телевізори ніколи не будуть споживати більше енергії, ніж оголошено в специфікаціях виробника, оскільки тут очевидні думки про електричну безпеку.

Однак передугадати реальне енергоспоживання телевізора за цими значеннями складно. Так, плазмена панель активно виділяє світло, тому вона потребує енергії, тільки якщо на екрані виводиться зображення. З іншої сторони РК-телевізор постійно включає лампи підсвітки. Ми з 2008 року проводимо вимірювання енергоспоживання при фіксованому рівні яскравості, що дозволяє порівнювати телевізори між собою.

Влада багатьох країн теж порушує проблеми енергоспоживання, але нас турбує можливий екологічний податок на телевізори. Ідея не дуже погана сама по собі, але як визначити класи енергоспоживання, якщо в реальності технології змінюються кожен місяць? Під час наших тестів ми також вимірюємо енергоспоживання в режимі бездіяльності, оскільки воно теж показано на рахунку за електрику. Що добре, все більше телевізорів використовують датчики зовнішнього освітлення, що дозволяють регулювати яскравість в залежності від навколишнього світла, знижуючи енергоспоживання. Це дуже добре працює. Доречі, динамічна контрастність теж може відповідати цим цілям.Задати питання
Ім'я:
Ваш email:
Ваше запитання:
Антифлуд: Складіть перше та останнє число, результат запишіть до форми
(9 15 9 8 ) =
 
 
ОПЛАТА І ДОСТАВКА
Доставка по всій Україні Адреса доставки кур'єром Доступно для Києва Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: в той же день - від 20 до 60 хв - все в наявності на наших складах До складу перевізника Нова пошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дні До складу перевізника Укрпошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дня
Доставка за кордон доставимо будь-який вантаж навіть на острови Кука
Гарантія офіційна
Можливість повернення 14 днів
Інфо ТОВ "PermyCo" на ринку з 1993 року. І цим сказано все. www.PermyCo.com.ua, www.PermyCo.kiev.ua, www.ukrhd.kiev.ua Носимо клієнта на руках до повного порозуміння.
Способи оплати Visa/Master Card WebMoney Privat24 Безготівкова плата з ПДВ Безготівкова плата без ПДВ Оплата кур'єру