Gigts from K&S
 
PermyCo.com.ua
339-95-22
0631225955
0674664849
Гарячi лiнii:
044-404-68-58 044-404-53-17

Сервіс: 353-86-10
 
 
excel Свіжі прайс листи: 29.11.2023г.
Побутова техніка, що вбудовується, кондиціонери - все в будинок під ключ за суперцінами. Найкращий сервіс, інсталяція.
 
 
Зеленый тариф 30kWT. PermyCo!!!
 
 
Останні надходження
 
 
Корисно знатиМеню користувача
Закладки


Закладок немає

Плазма або РК?

Щоб насолоджуватися контентом високої роздільної здатності (HD), його потрібно отримувати. Телевидіння високої якості стрімко поширюється в Європі, будемо сподіватися, що такий же крок вперед відбувається і в Україні. В загальному, телебачення високого дозволу, нарешті, з’являється в квартирах.

Якщо у вас є супутникова система і підписка CanalSat, то ви вже можете дивитися HD-контент, хоча ця опція коштує дорого - шість євро в місяць - і дає тільки можливість приймати в HD ті канали, на які ви вже підписалися. Не кажу вже про те, що декодер володіє не дуже приємною ергономікою. У Франції, наприклад, Canal став лідером з переходу на HD, служба цифрового мовлення TNT (французька назва DVB-T) тепер пропонує канали HD за умови наявності відповідного декодера. Кабельні провайдери також пропонують канали високої роздільної здатності, як і телебачення через ADSL. У той же Франції нещодавно з’явилося безкоштовне цифрове телебачення TNT HD. Зараз жителі цієї країни можуть приймати канали TF1, M6 і France 2 за високим дозволом.

Слід зазначити, що, судячи по європейським реаліям, створюється ефект снігового кому. Однак перед тим, як усі канали і передачі перейдуть на HD, буде досить довгий перехідний період. Але одно можна точно сказати: якщо ви плануєте переглядати цифрове ефірне відео, виберіть кращий тюнер з підтримкою DVB-T у HD. Для відео теж не все так просто. Формат Blu-ray стає більш демократичним на ринку, і якщо з’являться плеєри не дорожче 200 євро, у багатьох читачів за останні роки зібралася велика колекція фільмів на DVD. Взагалі, при покупці телевізора у вас є два варіанти. Перший в тому, що ви будете відтворювати як високу, так і низьку роздільну здатність, тому вам потрібен телевізор Full-HD, здатний на якісний перегляд обох форматів. Другий варіант - ви замовляєте контент низького дозволу і відразу переходите на HD з максимально можливою якістю. Вибирайте самі, але при цьому не забувайте ознайомитися з результатами наших тестів, після чого ми не довіряємо ні продавцям, ні технічним характеристикам.Задати питання
Ім'я:
Ваш email:
Ваше запитання:
Антифлуд: Складіть перше та останнє число, результат запишіть до форми
(13 5 5 5 ) =
 
 
ОПЛАТА І ДОСТАВКА
Доставка по всій Україні Адреса доставки кур'єром Доступно для Києва Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: в той же день - від 20 до 60 хв - все в наявності на наших складах До складу перевізника Нова пошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дні До складу перевізника Укрпошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дня
Доставка за кордон доставимо будь-який вантаж навіть на острови Кука
Гарантія офіційна
Можливість повернення 14 днів
Інфо ТОВ "PermyCo" на ринку з 1993 року. І цим сказано все. www.PermyCo.com.ua, www.PermyCo.kiev.ua, www.ukrhd.kiev.ua Носимо клієнта на руках до повного порозуміння.
Способи оплати Visa/Master Card WebMoney Privat24 Безготівкова плата з ПДВ Безготівкова плата без ПДВ Оплата кур'єру