Gifts from Samsung
 
PermyCo.com.ua
339-95-22
0631225955
0674664849
Гарячi лiнii:
044-404-68-58 044-404-53-17

Сервіс: 353-86-10
 
 
excel Свіжі прайс листи: 16.07.2024г.
Побутова техніка, що вбудовується, кондиціонери - все в будинок під ключ за суперцінами. Найкращий сервіс, інсталяція.
 
 
Зеленый тариф 30kWT. PermyCo!!!
 
 
Останні надходження
 
 
Корисно знатиМеню користувача
Закладки


Закладок немає

HD-телебачення

Щоб насолоджуватися контентом високої роздільної здатності (HD), потрібно його отримувати. Телевидіння високої якості стрімко поширюється в Європі, будемо сподіватися, що такий же крок вперед відбувається і в Україні. В загальному, телебачення високого дозволу, нарешті, з’являється в квартирах.

Якщо у вас є супутникова система і підписка CanalSat, то ви вже можете дивитися HD-контент, хоча ця опція коштує дорого - шість євро в місяць - і дає тільки можливість приймати в HD ті канали, на які ви вже підписалися. Не кажу вже про те, що декодер володіє не дуже приємною ергономікою. У Франції, наприклад, Canal став лідером з переходу на HD, служба цифрового мовлення TNT (французька назва DVB-T) тепер пропонує канали HD за умови наявності відповідного декодера. Кабельні провайдери також пропонують канали високої роздільної здатності, як і телебачення через ADSL. У той же Франції зовсім недавно з’явилося безкоштовне цифрове телебачення TNT HD. Тепер жителі цієї країни можуть приймати канали TF1, M6 і France 2 у високому дозволі.

  Слід зазначити, що, судя по європейським реаліям, створюється ефект сніжного кому. Однак перед тим, як всі канали і передачі перейдуть на HD, буде досить довгий перехідний період. Але одно можна точно сказати: якщо ви плануєте переглядати цифрове ефірне відео, краще вибрати тюнер з підтримкою DVB-T у HD. Для відео теж не все так просто. Якщо формат Blu-ray стає більш демократичним, і на ринку з’являються плеєри не дорожче 200 євро, у багатьох читачів за останні роки зібралася велика колекція фільмів на DVD. Взагалі, при покупці телевізора у вас є два варіанти. Перший полягає в тому, що ви будете відтворювати як високу, так і низьку роздільну здатність, тому вам потрібен телевізор Full-HD, здатний на якісне відтворення обох форматів. Другий варіант - ви замовляєте контент низького дозволу і відразу переходите на HD з максимально можлививою якістю. Вибирайте самі, але при цьому не забувайте ознакомитися з результатами наших тестів, оскільки ми рекомендуємо не довіряти ні продавцям, ні технічним характеристикам.Задати питання
Ім'я:
Ваш email:
Ваше запитання:
Антифлуд: Складіть перше та останнє число, результат запишіть до форми
(7 7 12 11 ) =
 
 
ОПЛАТА І ДОСТАВКА
Доставка по всій Україні Адреса доставки кур'єром Доступно для Києва Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: в той же день - від 20 до 60 хв - все в наявності на наших складах До складу перевізника Нова пошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дні До складу перевізника Укрпошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дня
Доставка за кордон доставимо будь-який вантаж навіть на острови Кука
Гарантія офіційна
Можливість повернення 14 днів
Інфо ТОВ "PermyCo" на ринку з 1993 року. І цим сказано все. www.PermyCo.com.ua, www.PermyCo.kiev.ua, www.ukrhd.kiev.ua Носимо клієнта на руках до повного порозуміння.
Способи оплати Visa/Master Card WebMoney Privat24 Безготівкова плата з ПДВ Безготівкова плата без ПДВ Оплата кур'єру