Gifts from Samsung
 
PermyCo.com.ua
339-95-22
0631225955
0674664849
Гарячi лiнii:
044-404-68-58 044-404-53-17

Сервіс: 353-86-10
 
 
excel Свіжі прайс листи: 17.06.2024г.
Побутова техніка, що вбудовується, кондиціонери - все в будинок під ключ за суперцінами. Найкращий сервіс, інсталяція.
 
 
Зеленый тариф 30kWT. PermyCo!!!
 
 
Останні надходження
 
 
Корисно знатиМеню користувача
Закладки


Закладок немає

Контрастність та яскравість

Серед інших значень, які сильно завищують, присутня яскравість і контрастність. Яскравість часто буває занадто високою в положенні 100%, тому по даному критерію сенсу вибирати немає. Контрастність цікава тільки за умови, що виробник показав реальне значення, але це сьогодні майже не зустрічається.

Крім того, для контрастності сьогодні вказують два значення, причому в специфікаціях може бути присутнім тільки одне, найбільш високе. Ми маємо у вигляді статичну контрастність і динамічність, останнє набагато вище. Технологія дозволяє змінювати контрастність зображення, коли воно стає світлішим або темнішим. У підсумку контрастність підвищується, але значення її вже має мало загальної статичної контрастності. Динамічна контрастність - дуже цікава функція, але в деяких випадках її краще уникнути.

Наприклад, динамічна контрастність погано підходить для гри, де швидкі рухи персонажа приводять до різкої зміни зображення, що погано обробляється телевізором. У багатьох випадках картинка виглядає занадто темною, ви можете втратити хід подій, намагаючись знайти ціль у пітьмі (або ви будете осліплені, якщо вийдете з темного тоннеля). Все це дратує, тому динамічну контрастність краще відключити. Отже, слід пам’ятати, що у фільмах занадто сильна динамічна контрастність може привести до блокування темних відтінків. На практиці це означає, що ми втрачаємо багато деталей в темних зображеннях через чорний колір, який стає глибше, але при цьому затемнює деталі. Кожен, виробник справляється з цим по-різному, тому тут теж потрібно знайомитися з тестами.Задати питання
Ім'я:
Ваш email:
Ваше запитання:
Антифлуд: Складіть перше та останнє число, результат запишіть до форми
(19 6 4 2 ) =
 
 
ОПЛАТА І ДОСТАВКА
Доставка по всій Україні Адреса доставки кур'єром Доступно для Києва Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: в той же день - від 20 до 60 хв - все в наявності на наших складах До складу перевізника Нова пошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дні До складу перевізника Укрпошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дня
Доставка за кордон доставимо будь-який вантаж навіть на острови Кука
Гарантія офіційна
Можливість повернення 14 днів
Інфо ТОВ "PermyCo" на ринку з 1993 року. І цим сказано все. www.PermyCo.com.ua, www.PermyCo.kiev.ua, www.ukrhd.kiev.ua Носимо клієнта на руках до повного порозуміння.
Способи оплати Visa/Master Card WebMoney Privat24 Безготівкова плата з ПДВ Безготівкова плата без ПДВ Оплата кур'єру