Gifts from Samsung
 
PermyCo.com.ua
339-95-22
0631225955
0674664849
Гарячi лiнii:
044-404-68-58 044-404-53-17

Сервіс: 353-86-10
 
 
excel Свіжі прайс листи: 14.07.2024г.
Побутова техніка, що вбудовується, кондиціонери - все в будинок під ключ за суперцінами. Найкращий сервіс, інсталяція.
 
 
Зеленый тариф 30kWT. PermyCo!!!
 
 
Останні надходження
 
 
Корисно знати

Закладки


Закладок немає

Корисно знати
HD-телебачення

Щоб насолоджуватися контентом високої роздільної здатності (HD), потрібно його отримувати. Телевидіння високої якості стрімко поширюється в Європі, будемо сподіватися, що такий же крок вперед відбувається і в Україні. В загальному, телебачення високого дозволу, нарешті, з’являється в квартирах.

Якщо у вас є супутникова система і підписка CanalSat, то ви вже можете дивитися HD-контент, хоча ця опція коштує дорого - шість євро в місяць - і дає тільки можливість приймати в HD ті канали, на які ви вже підписалися. Не кажу вже про те, що декодер володіє не дуже приємною ергономікою. У Франції, наприклад, Canal став лідером з переходу на HD, служба цифрового мовлення TNT (французька назва DVB-T) тепер пропонує канали HD за умови наявності відповідного декодера. Кабельні провайдери також пропонують канали високої роздільної здатності, як і телебачення через ADSL. У той же Франції зовсім недавно з’явилося безкоштовне цифрове телебачення TNT HD. Тепер жителі цієї країни можуть приймати канали TF1, M6 і France 2 у високому дозволі.

  Слід зазначити, що, судя по європейським реаліям, створюється ефект сніжного кому. Однак перед тим, як всі канали і передачі перейдуть на HD, буде досить довгий перехідний період. Але одно можна точно сказати: якщо ви плануєте переглядати цифрове ефірне відео, краще вибрати тюнер з підтримкою DVB-T у HD. Для відео теж не все так просто. Якщо формат Blu-ray стає більш демократичним, і на ринку з’являються плеєри не дорожче 200 євро, у багатьох читачів за останні роки зібралася велика колекція фільмів на DVD. Взагалі, при покупці телевізора у вас є два варіанти. Перший полягає в тому, що ви будете відтворювати як високу, так і низьку роздільну здатність, тому вам потрібен телевізор Full-HD, здатний на якісне відтворення обох форматів. Другий варіант - ви замовляєте контент низького дозволу і відразу переходите на HD з максимально можлививою якістю. Вибирайте самі, але при цьому не забувайте ознакомитися з результатами наших тестів, оскільки ми рекомендуємо не довіряти ні продавцям, ні технічним характеристикам.

Переглядів (373) | Коментарі (0) | Читати далі →


Більше кольорів

РК-телевізори часто сварять за те, що в них не така багата кольорова палітра (охват), як у плазми. Дійсно це так, але нещодавно у РК-телевізорів почали збільшувати об’єм кольору завдяки переходу на нову систему підсвітки, що складається з люмінесцентних ламп з холодним катодом. Це погано, і результат відразу ж кидається в очі, але найбільш багату палітру дає підсвітка зі світлодіодів (LED), і за цією технологією явно майбутнє.

Крім більш точних і багатих кольорових відтінків, світлодіодна підсвітка потребує менше енергії. Отже, що стосується якості зображень, то величезний внесок робить електроніка, і виробники абсолютно справедливо рекламують переваги власних систем обробки зображень. На жаль, при цьому використовуються прикладні засоби в надзвичайному ступені, які мало про що можутьь сказати на практиці, та порівняти їх між собою досить проблематично. Проте ми рекомендуємо читати огляди, в яких якість зображень оцінюють незалежні експерти.

Єдине практичне значення, яке слід враховувати при оцінці обробки системи - розрядність цветопередачі, яка виявляється в бітах. Для зміни та обробки зображень без виявлень потрібна більша розрядність, ніж у оригіналу, де, як правило, представлений 8-бітний колір. В цьому відношенні чим більше розрядність, тим краще. У загальному, що стосується якості зображень, слід вірити тільки тестам незалежних експертів і видань, при цьому діє старе правило: телевізори високого класу зазвичай дають більш високу якість, щоб і краще підтримувати іменних виробників, у яких накопичено солідний досвід. Ще одно можна сказати з упевненістю: будь то ЖК або плазма, але сучасні плоскопанельні телевізори дають картинку за якістю набагато переважаючі ЕЛТ-телевізори, а всі "молодіжні хвороби" нові технології вже успішно виведені.

Переглядів (369) | Коментарі (0) | Читати далі →


Енергоспоживання

Енергоспоживання стає все більш важливою темою, оскільки ціни на енергію зростають, так і про екологію забувати не слід. На жаль, оголошений виробником рівень енергоспоживання часто буває дуже не вірний. Однозначно можна сказати точно: телевізори ніколи не будуть споживати більше енергії, ніж оголошено в специфікаціях виробника, оскільки тут очевидні думки про електричну безпеку.

Однак передугадати реальне енергоспоживання телевізора за цими значеннями складно. Так, плазмена панель активно виділяє світло, тому вона потребує енергії, тільки якщо на екрані виводиться зображення. З іншої сторони РК-телевізор постійно включає лампи підсвітки. Ми з 2008 року проводимо вимірювання енергоспоживання при фіксованому рівні яскравості, що дозволяє порівнювати телевізори між собою.

Влада багатьох країн теж порушує проблеми енергоспоживання, але нас турбує можливий екологічний податок на телевізори. Ідея не дуже погана сама по собі, але як визначити класи енергоспоживання, якщо в реальності технології змінюються кожен місяць? Під час наших тестів ми також вимірюємо енергоспоживання в режимі бездіяльності, оскільки воно теж показано на рахунку за електрику. Що добре, все більше телевізорів використовують датчики зовнішнього освітлення, що дозволяють регулювати яскравість в залежності від навколишнього світла, знижуючи енергоспоживання. Це дуже добре працює. Доречі, динамічна контрастність теж може відповідати цим цілям.

Переглядів (466) | Коментарі (0) | Читати далі →


Ергономіка

Ще одна важлива деталь - ергономіка пульта управління, оскільки від неї буде залежати комфорт при щоденному використанні телевізора. Ергономіку легко оцінити в магазині, потримавши пульт в руках. Важлива і ергономіка екранного меню. Якщо меню добре продумано, то ви зможете виконати потрібні налаштування швидко і легко. Найкраще уникати моделі, які під час налаштування виводять на екран тільки меню, тому що дуже бажано при цьому бачити картинку. Не забувайте витратити час на початкове налаштування телевізора, оскільки дуже часто налаштування за замовчуванням зроблені для магазину, щоб телевізор виглядав там більш ефектно, а не для вашої гостинної кімнати. Необхідно відразу ж знизити яскравість до розумного рівня, а також зробити температуру кольору більш гарячою, зазвичай це відповідає режиму фільму або 6500 К.

Переглядів (384) | Коментарі (0) | Читати далі →


Звук та дизайн

У телевізора на першому місці є якість зображення, але не слід забувати про звук. І в цьому відношенні перехід з електронно-променевої трубки на плоскі панелі став більшим кроком назад, ніж раніше. Як правило, плоскопанельні телевізори дають низьку якість звуку, і єдиним виходом є додавання акустичної системи або, в крайньому випадку, пари колонок з підсилювачем.

Часто звичайні не дорогі комп’ютерні колонки дають більш якісний результат. Звичайно, поціновувачам гарного звуку доведеться додатково придбати домашній кінотеатр. Слід пам’ятати, що завжди є можливість підключити до телевізора наявну акустичну систему. У будь-якому випадку не слід використовувати звук в якості критерію при виборі телевізора, оскільки навіть кращі моделі дають посереднє звучання. Великий корпус ЕЛТ-телевізорів все-таки мав свої переваги. Наприкінці, декілька слів про дизайн. Звичайно, тільки ви можете оцінювати дизайн телевізора, оскільки цей критерій досить індивідуальний, але слід пам’ятати про нову течію по випуску тонких або ультратонких моделей, що привело до своїх наслідків. Щоб знизити товщину на кілька міліметрів, а це буде помітно в магазині, виробники йдуть на компроміси з технологіями та оснащенням. Ми вважаємо, що нерозумно встановити товщину телевізора в якості критерію. Дійсно, чи часто ви будете дивитися його зі сторони? У більшості кімнат ви не помітите різниці, буде товщина на сантиметр менше або більше. З іншого боку, рамка навколо панелі завжди на увазі, тому тонка рамка дозволяє знизити габарити.

Переглядів (380) | Коментарі (0) | Читати далі →


Контрастність та яскравість

Серед інших значень, які сильно завищують, присутня яскравість і контрастність. Яскравість часто буває занадто високою в положенні 100%, тому по даному критерію сенсу вибирати немає. Контрастність цікава тільки за умови, що виробник показав реальне значення, але це сьогодні майже не зустрічається.

Крім того, для контрастності сьогодні вказують два значення, причому в специфікаціях може бути присутнім тільки одне, найбільш високе. Ми маємо у вигляді статичну контрастність і динамічність, останнє набагато вище. Технологія дозволяє змінювати контрастність зображення, коли воно стає світлішим або темнішим. У підсумку контрастність підвищується, але значення її вже має мало загальної статичної контрастності. Динамічна контрастність - дуже цікава функція, але в деяких випадках її краще уникнути.

Наприклад, динамічна контрастність погано підходить для гри, де швидкі рухи персонажа приводять до різкої зміни зображення, що погано обробляється телевізором. У багатьох випадках картинка виглядає занадто темною, ви можете втратити хід подій, намагаючись знайти ціль у пітьмі (або ви будете осліплені, якщо вийдете з темного тоннеля). Все це дратує, тому динамічну контрастність краще відключити. Отже, слід пам’ятати, що у фільмах занадто сильна динамічна контрастність може привести до блокування темних відтінків. На практиці це означає, що ми втрачаємо багато деталей в темних зображеннях через чорний колір, який стає глибше, але при цьому затемнює деталі. Кожен, виробник справляється з цим по-різному, тому тут теж потрібно знайомитися з тестами.

Переглядів (873) | Коментарі (0) | Читати далі →


Підключення телевізора до компютера

У провідних моделей телевізорів з’являється новий спосіб підключення до комп’ютера - DLNA (Digital Living Network Alliance). Цей стандарт дозволяє використовувати звичайний комп’ютерний набір для відтворення на телевізорі контенту з комп’ютера: фільмів, музики та фотографій. Інтерфейс, як правило, зручний, він добре інтегрований в системне меню телевізора, зазвичай з функцією попереднього перегляду. DLNA - це не цікавийгаджет, а корисний новий стандарт, який розвивається такими виробниками, як Philips, Samsung, Panasonic, Sony і Microsoft. А це дозволяє надіятися, що DLNA в 2009 році буде поширюватися все ширше.

Переглядів (403) | Коментарі (0) | Читати далі →


Плазма або РК?

Щоб насолоджуватися контентом високої роздільної здатності (HD), його потрібно отримувати. Телевидіння високої якості стрімко поширюється в Європі, будемо сподіватися, що такий же крок вперед відбувається і в Україні. В загальному, телебачення високого дозволу, нарешті, з’являється в квартирах.

Якщо у вас є супутникова система і підписка CanalSat, то ви вже можете дивитися HD-контент, хоча ця опція коштує дорого - шість євро в місяць - і дає тільки можливість приймати в HD ті канали, на які ви вже підписалися. Не кажу вже про те, що декодер володіє не дуже приємною ергономікою. У Франції, наприклад, Canal став лідером з переходу на HD, служба цифрового мовлення TNT (французька назва DVB-T) тепер пропонує канали HD за умови наявності відповідного декодера. Кабельні провайдери також пропонують канали високої роздільної здатності, як і телебачення через ADSL. У той же Франції нещодавно з’явилося безкоштовне цифрове телебачення TNT HD. Зараз жителі цієї країни можуть приймати канали TF1, M6 і France 2 за високим дозволом.

Слід зазначити, що, судячи по європейським реаліям, створюється ефект снігового кому. Однак перед тим, як усі канали і передачі перейдуть на HD, буде досить довгий перехідний період. Але одно можна точно сказати: якщо ви плануєте переглядати цифрове ефірне відео, виберіть кращий тюнер з підтримкою DVB-T у HD. Для відео теж не все так просто. Формат Blu-ray стає більш демократичним на ринку, і якщо з’являться плеєри не дорожче 200 євро, у багатьох читачів за останні роки зібралася велика колекція фільмів на DVD. Взагалі, при покупці телевізора у вас є два варіанти. Перший в тому, що ви будете відтворювати як високу, так і низьку роздільну здатність, тому вам потрібен телевізор Full-HD, здатний на якісний перегляд обох форматів. Другий варіант - ви замовляєте контент низького дозволу і відразу переходите на HD з максимально можливою якістю. Вибирайте самі, але при цьому не забувайте ознайомитися з результатами наших тестів, після чого ми не довіряємо ні продавцям, ні технічним характеристикам.

Переглядів (405) | Коментарі (0) | Читати далі →Сторінки: 1 2

 
 
ОПЛАТА І ДОСТАВКА
Доставка по всій Україні Адреса доставки кур'єром Доступно для Києва Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: в той же день - від 20 до 60 хв - все в наявності на наших складах До складу перевізника Нова пошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дні До складу перевізника Укрпошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дня
Доставка за кордон доставимо будь-який вантаж навіть на острови Кука
Гарантія офіційна
Можливість повернення 14 днів
Інфо ТОВ "PermyCo" на ринку з 1993 року. І цим сказано все. www.PermyCo.com.ua, www.PermyCo.kiev.ua, www.ukrhd.kiev.ua Носимо клієнта на руках до повного порозуміння.
Способи оплати Visa/Master Card WebMoney Privat24 Безготівкова плата з ПДВ Безготівкова плата без ПДВ Оплата кур'єру