Gifts from Samsung
 
PermyCo.com.ua
339-95-22
0631225955
0674664849
Гарячi лiнii:
044-404-68-58 044-404-53-17

Сервіс: 353-86-10
 
 
excel Свіжі прайс листи: 18.06.2024г.
Побутова техніка, що вбудовується, кондиціонери - все в будинок під ключ за суперцінами. Найкращий сервіс, інсталяція.
 
 
Зеленый тариф 30kWT. PermyCo!!!
 
 
Останні надходження
 
 
Про компанію PermyCo

Закладки


Закладок немає

Умови співпраці з дилерами

Хто може стати дилером? Загальні принципи роботи:
Компанія відкрита для співпраці з будь-якою фірмою чи приватним підприємцем, незалежно від форми власності. Головна умова — це бажання працювати на ринку супутникових технологій, відеоспостереження та інших товарів, що реалізуються та просуваються Компанією.
Звертайтеся до наших менеджерів з продажу та починайте роботу, як тільки Ви сформуєте своє перше замовлення та розмістите його, за Вами буде закріплений менеджер з продажу, в обов’язки якого входитиме обслуговування ваших товарних потреб та інформування про нові товари та послуги, що постачають наша компанія.

Яким є мінімальний обсяг замовлення для початку роботи?
   Як такої прив’язки до обсягу немає, оскільки різні товари мають різну вартість і кількісні показники. Тобто для кожного товару поняття «багато» диференційоване, безумовно одне – від місячних обсягів відвантажень та регулярності замовлень залежить розмір знижки.
   У зв’язку з вищесказаним компанія гнучко підходить до потреб своїх бізнес-партнерів і визначає найбільш зручні для них умови роботи.

Порядок замовлення та відвантаження товарів нашим клієнтам:
   Ми завжди раді почати співпрацю з новим клієнтом, забезпечивши йому весь спектр доступного сервісу і нашим постійним клієнтам. Для того, щоб отримати товар зі складу слід:
   1) Розмістити замовлення у менеджера з продажу та отримати підтвердження доступності обладнання, що замовляється.
   2) Отримати рахунок на оплату замовлених товарів.
   3) Сплатити товар протягом 3-х банківських днів з дня виставлення рахунку та підтвердити оплату.
   4) Отримати товар зі складу, попередньо узгодивши з менеджером з продажу.

Кредитна підтримка партнерів:
   Щільно працюючи зі своїм каналом збуту, компанія надає усіляку підтримку бізнесу своїх партнерів, у тому числі і у вигляді товарних кредитів. Товарний кредит може бути отриманий партнером у результаті довгострокового співробітництва в одному чи більше товарних напрямів. Критерієм надання товарного кредиту є дисциплінованість дилера в оплатах, регулярність замовлень та термін партнерських відносин. Розмір товарного кредиту обговорюється у разі окремо, з поточних оборотів даного партнера.

Склади та доставка товарів:
   Компанія під час роботи зі своїми клієнтами керується правилом зручності для клієнта. Регулярні відвантаження товарів, що постачаються компанією через транспортні компанії України (Автолюкс, Нічний Експрес, Інтайм, Ю-Тайм, а також поїздами) здійснюються з нашого складу. Вартість доставки оплачує дилер, або за взаємним узгодженням.
 Ми здійснюємо також доставку товарів у всі регіони України та країни СНД, вартість доставки в цьому випадку включається у вартість товару (за наявності можливості доставки)

Технічна підтримка:
  Першочергове обслуговування, гарантійний ремонт.
Першочергові консультації технічних спеціалістів силами Компанії.
Дилер своєю чергою зобов’язаний вести технічну підтримку дома з клієнтами та своїми реалізаторами.

Доступність прайс-листа:
   Офіційні прайс-лист ви завжди зможете завантажити з нашого сайту, проте про наявність і ціну деяких позицій, внаслідок їх високої оборотності або рідкості появи на складі, нашим дилерам необхідно дізнаватися, зв’язуючись з нашими менеджерами з продажу. Ви зможете зробити це за телефонами, зазначеними внизу договору. Якщо Ви не знайшли в прайс-листі товар, що Вас цікавить, негайно зв’язуйтесь з нами, вся необхідна інформація буде Вам надана по телефону або електронною поштою.


P.S. По ходу роботи можливо доповнення даного договору, про доповнення ми Вас повідомимо. 
 
ОПЛАТА І ДОСТАВКА
Доставка по всій Україні Адреса доставки кур'єром Доступно для Києва Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: в той же день - від 20 до 60 хв - все в наявності на наших складах До складу перевізника Нова пошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дні До складу перевізника Укрпошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дня
Доставка за кордон доставимо будь-який вантаж навіть на острови Кука
Гарантія офіційна
Можливість повернення 14 днів
Інфо ТОВ "PermyCo" на ринку з 1993 року. І цим сказано все. www.PermyCo.com.ua, www.PermyCo.kiev.ua, www.ukrhd.kiev.ua Носимо клієнта на руках до повного порозуміння.
Способи оплати Visa/Master Card WebMoney Privat24 Безготівкова плата з ПДВ Безготівкова плата без ПДВ Оплата кур'єру