Gifts from Samsung
 
PermyCo.com.ua
339-95-22
0631225955
0674664849
Гарячi лiнii:
044-404-68-58 044-404-53-17

Сервіс: 353-86-10
 
 
excel Свіжі прайс листи: 19.07.2024г.
Побутова техніка, що вбудовується, кондиціонери - все в будинок під ключ за суперцінами. Найкращий сервіс, інсталяція.
 
 
Зеленый тариф 30kWT. PermyCo!!!
 
 
Останні надходження
 
 
Про компанію PermyCo

Закладки


Закладок немає

Про компанію

Компанія "PermyCo" була заснована у 1993 році.

Основним видом діяльності було та залишається просування на ринок України товарів світових виробників.
Починали з малого. У процесі розвитку асортимент товарів розширювався і сподіваємось надалі збільшуватиметься. Основний напрямок спочатку було визначено продажем аудіо та відео техніки. З часом споживчий попит формував відповідний асортимент товарів. Виникла потреба у поданні широкої гами мобільних телефонів, плазмових панелей, DVD пристроїв, HI-HI та HI-END апаратури тощо. Крім основних, виникла потреба і в супутніх товарах.

Цінова політика була і залишається однією з найсприятливіших за основними видами товарів в Україні. Наприклад – асортимент популярних моделей телевізорів представлений максимально.

Ставлення до клієнтів залишається максимально уважним.

Створено службу сервісного обслуговування.

Форми співробітництва були і залишаються максимально зручними для клієнтів.

З моменту появи на ринку комп’ютерної та телевізійної техніки ми спеціалізуємося виключно на технічно сучасних продуктах - плазмові панелі, плазмові та LCD-телевізори.

В даний час компанія "PermyCo" є офіційним партнером провідних світових виробників плазмових панелей, плазмових та LCD телевізорів - AOC, LG, Panasonic, Philips, Pioneer, Samsung, Hitachi та ін.

На всю пропоновану продукцію надається офіційна гарантія виробника 1 рік, а на продукцію LG, Pioneer і Samsung 3 роки!

Приймаємо замовлення як на проектування та встановлення домашніх кінотеатрів під ключ будь-якого рівня складності, так і на продаж готових комплектів, підібраних та протестованих фахівцями.

Ми пропонуємо найкращі на ринку ціни та умови співпраці як для приватних споживачів, так і для корпоративних клієнтів та дилерів. Програма "100% гарантія кращої ціни" (знайдіть оптову ціну нижче, ніж у нас і ми надамо Вам 1% знижку від цієї ціни), безкоштовні консультації.

Формуємо дилерську мережу на території України. 
 
ОПЛАТА І ДОСТАВКА
Доставка по всій Україні Адреса доставки кур'єром Доступно для Києва Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: в той же день - від 20 до 60 хв - все в наявності на наших складах До складу перевізника Нова пошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дні До складу перевізника Укрпошта в місті покупця, Доступно для всіх міст України Вартість доставки: Не вказана Термін доставки: 1-3 дня
Доставка за кордон доставимо будь-який вантаж навіть на острови Кука
Гарантія офіційна
Можливість повернення 14 днів
Інфо ТОВ "PermyCo" на ринку з 1993 року. І цим сказано все. www.PermyCo.com.ua, www.PermyCo.kiev.ua, www.ukrhd.kiev.ua Носимо клієнта на руках до повного порозуміння.
Способи оплати Visa/Master Card WebMoney Privat24 Безготівкова плата з ПДВ Безготівкова плата без ПДВ Оплата кур'єру