PermyCo.kiev.ua
+38 \044\
339-95-22
404-53-17
404-86-98
404-68-58
ул.Героев Севастополя, 5а

Сервис: 353-86-10
 
 
excel Свежие прайс листы: 24.06.2021г.
Бытовая, встраиваемая техника, кондиционеры - все в дом под ключ по суперценам. Лучший сервис, инсталляция.
 
 
Зеленый тариф 30kWT. суперцена PermyCo!!!
 
 
Последние поступления
Samsung
RT46K6340S8/UA

18899 грн
Samsung QE55Q80AAUXUA
Samsung
QE55Q80AAUXUA

33999 грн
Samsung
HW-Q900A/RU

19879 грн
 
 
Каталог

AEG L9FEA69S
Закладки


закладок нету

Каталог
AEG L9FEA69S
0 грн
>>Добавить в закладку
AEG L9FEA69S
Виробник : AEG
Тип: Пральна машина автоматична
Основні характеристики
Спосіб встановлення:

та, що стоїть окремо

Тип завантаження:

фронтальна

Ширина, см:

60

Висота, см:

85

Глибина, см:

60,5

Завантаження білизни, кг:
Завантаження білизни, кг — Визначити обсяг прання доволі легко. Самотнім людям підійдуть пральні машини з максимальним завантаженням 3 кг, якщо ж передбачається використання машинки невеликою сім’єю, варто звернути увагу на машинку з максимальним завантаженням 5 кг. Для великої родини варто придивитися до пральних машин із завантаженням до 7 кг.

9

Максимальна швидкість відтискання, об/хв:
Максимальна швидкість відтискання, об/хв — Варто пам’ятати, що різні типи білизни слід віджимати з різною швидкістю. Вовна, шовк і тонкі тканини варто віджимати на швидкостях до 600 оборотів на хвилину, синтетику - до 900 оборотів. Обороти від 1000 використовуються для щільної білизни, рушників, халатів.

1600

Максимальний рівень шуму (прання / віджим / сушка), дБ:

47/75

Максимальна температура прання, ° C:

95

Колір:

білий, люк - сірий

Вага, кг:

немає даних

Класи ефективності
Клас енергоспоживання:
Клас енергоспоживання — Більшість сучасних пральних машин відносяться до класу A ++ / A +++. Вони дозволяють досягати хороших результатів енергоспоживання, при цьому, не погіршуючи якість прання. Латинські літери відповідають наступним показникам: А +++ / А ++ - найкращий показник в цьому класі; А + / A - «відмінно»; B - «дуже добре»; С - «добре»; D - «задовільно»; E - «посередньо»; F - «незадовільно»; G - «погано».

А + + +

Клас прання:

А

Клас відтискання:

А

Споживання води при пранні, л / цикл:

немає даних

Конструкційні особливості
Дисплей:

є

Об’єм барабана, л:

немає даних

Особливості барабана:

немає даних

Діаметр люка, см / кут відкривання:

немає даних

Можливість вбудовування під стільницю:
Можливість вбудовування під стільницю — можливість зняття верхньої кришки і обов’язкової установки замість неї окремої металевої кришки (тоншою, захисної) для вбудовування приладу під стільницю. Більшість моделей не передбачають зняття верхньої кришки і експлуатацію без неї, в таких машинах кришка знімається виключно з метою діагностики і ремонту приладу

немає

Додатковий бак для води:

немає

Мотор з прямим приводом:
Мотор з прямим приводом — Пральні машини з прямим приводом мають більш довговічний механізм, який, крім того, дозволив зменшити вироблений шум і енергоспоживання в порівнянні з традиційними пральними машинами.

немає

Інверторний двигун:

немає

дверцята AddWash:

немає

Програми
Кількість програм:

24

Швидка програма (хвилин):

20

Відтермінування старту:

є

Верхній одяг (куртки, пуховики):

є

Подушки / ковдри:

пухові ковдри

Легке прасування (антим’яття):

є

Безшумне (нічне) прання:

немає

Спортивний одяг / взуття:

спортивний одяг

Технології та функції
Функція пари:
Функція пари — Тепер не потрібно прати, щоб освіжити білизну, при цьому ризик пошкодження делікатних тканин виключений. В результаті обробки парою білизна свіжіє, позбавляється складок і стає більш м’яким. Наприклад, джинсові речі після обробки парою взагалі немає необхідності гладити праскою.

є

Скорочення часу прання / сушіння:

немає

Авторегулювання споживання води і часу прання:
Авторегулювання споживання води і часу прання — Ця фукція дозволяє вберегти споживача від нераціональної витрати води та електроенергії при частковому завантаженні пральної машини

Fuzzy Logic

Повітряно-бульбашкова технологія:
Повітряно-бульбашкова технологія — Технологія, що дозволяє поліпшити якість прання, і при цьому скоротити витрати енергоресурсів. Ключем до цього є спеціальний генератор, що створює бульбашки шляхом інтенсивного перемішування прального порошку з водою і повітрям. В результаті даного перемішування створюється піна, яка проникає між волокнами тканин швидше, ніж водний розчин порошку.

немає

Автодозування миючих засобів:
Автодозування миючих засобів — Передбачає попереднє заповнення окремого відсіку пральної машини певним обсягом прального миючого засобу, розрахованого на кілька циклів прання. Пральна машина сама визначає потрібну кількість миючого засобу в залежності від обраної програми і температури, користувач же позбавляється від необхідності самостійно додавати порошок в машину при кожному пранні. Крім того, дана функція дозволяє уникнути проблеми передозування миючого засобу користувачем, що позитивно позначиться також на його витраті.

немає

Душ-система (впорскування):
Душ-система (впорскування) — Це метод прання, при якому білизна контактує з миючим розчином не тільки на дні барабана, але і зрошується зверху.

немає

Віддалене управління (WiFi):

немає

Інше
Блокування від дітей:

є

система AquaStop:

є

Додатково:

Технологія очищення води, що надходить в барабан SOFTWATER. З технологією? KOMix, пральні засоби та кондиціонер розчиняються у воді перед попаданням в барабан, що дозволяє їх повністю активувати і розчинити. Система ProSense зважить кожне завантаження і підбере параметри циклу. Струменевий технологія прання. Контроль дисбалансу.

Гарантія Офіційна від виробника


Задать вопрос
Имя:
Ваш email:
Ваш вопрос:
Антифлуд: Сложите первое и последнее число, результат запишите в форму
(11 12 1 18 ) =


 
 
ОПЛАТА И ДОСТАВКА
Доставка по Всей Украине Адресная доставка курьером Доступно для Киева Стоимость доставки: Не указана Срок доставки: в тот же день - от 20 до 60 мин - все в наличии на наших складах До склада перевозчика Новая почта в городе покупателя, Доступно для всех городов Украины Стоимость доставки: Не указана Срок доставки: 1-3 дня До склада перевозчика Укрпочта в городе покупателя, Доступно для всех городов Украины Стоимость доставки: Не указана Срок доставки: 1-3 дня
Доставка за границу доставим любой груз даже на острова Кука
Гарантия официальная
Возможность возврата 14 дней
Инфо OOO \"PermyCo\" на рынке с 1993 года. И этим сказано все. www.PermyCo.com.ua, www.PermyCo.kiev.ua, www.ukrhd.kiev.ua Носим клиента на руках до полного взаимопонимания.
Способы оплаты Visa/Master Card WebMoney Privat24 Безналичная оплата с НДС Безналичная оплата без НДС Оплата курьеру