PermyCo.kiev.ua
+38 \044\
339-95-22
404-53-17
404-86-98
404-68-58
ул.Героев Севастополя, 5а

Сервис: 353-86-10
 
 
excel Свежие прайс листы: 22.01.2022г.
Бытовая, встраиваемая техника, кондиционеры - все в дом под ключ по суперценам. Лучший сервис, инсталляция.
 
 
Зеленый тариф 30kWT. суперцена PermyCo!!!
 
 
Последние поступления
Samsung
UE43AU7192

13639 грн
Cabasse
The Pearl Akoya White

52999 грн
 
 
Каталог

AEG LTX7C373E
Закладки


закладок нету

Каталог
AEG LTX7C373E
20349 грн
>>Добавить в закладку
AEG LTX7C373E
Виробник : AEG
Тип: Пральна машина автоматична
Основні характеристики
Спосіб встановлення:

та, що стоїть окремо

Тип завантаження:

вертикальна

Ширина, см:

40

Висота, см:

89

Глибина, см:

60

Завантаження білизни, кг:
Завантаження білизни, кг — Визначити обсяг прання доволі легко. Самотнім людям підійдуть пральні машини з максимальним завантаженням 3 кг, якщо ж передбачається використання машинки невеликою сім’єю, варто звернути увагу на машинку з максимальним завантаженням 5 кг. Для великої родини варто придивитися до пральних машин із завантаженням до 7 кг.

7

Максимальна швидкість відтискання, об/хв:
Максимальна швидкість відтискання, об/хв — Варто пам’ятати, що різні типи білизни слід віджимати з різною швидкістю. Вовна, шовк і тонкі тканини варто віджимати на швидкостях до 600 оборотів на хвилину, синтетику - до 900 оборотів. Обороти від 1000 використовуються для щільної білизни, рушників, халатів.

1300

Максимальний рівень шуму (прання / віджим / сушка), дБ:

47/79

Максимальна температура прання, ° C:

95

Колір:

білий

Вага, кг:

немає даних

Класи ефективності
Клас енергоспоживання:
Клас енергоспоживання — Більшість сучасних пральних машин відносяться до класу A ++ / A +++. Вони дозволяють досягати хороших результатів енергоспоживання, при цьому, не погіршуючи якість прання. Латинські літери відповідають наступним показникам: А +++ / А ++ - найкращий показник в цьому класі; А + / A - «відмінно»; B - «дуже добре»; С - «добре»; D - «задовільно»; E - «посередньо»; F - «незадовільно»; G - «погано».

А + + +

Клас прання:

А

Клас відтискання:

B

Споживання води при пранні, л / цикл:

немає даних

Конструкційні особливості
Дисплей:

LCD

Об’єм барабана, л:

немає даних

Особливості барабана:

немає даних

Діаметр люка, см / кут відкривання:

немає даних

Можливість вбудовування під стільницю:
Можливість вбудовування під стільницю — можливість зняття верхньої кришки і обов’язкової установки замість неї окремої металевої кришки (тоншою, захисної) для вбудовування приладу під стільницю. Більшість моделей не передбачають зняття верхньої кришки і експлуатацію без неї, в таких машинах кришка знімається виключно з метою діагностики і ремонту приладу

немає

Додатковий бак для води:

немає

Мотор з прямим приводом:
Мотор з прямим приводом — Пральні машини з прямим приводом мають більш довговічний механізм, який, крім того, дозволив зменшити вироблений шум і енергоспоживання в порівнянні з традиційними пральними машинами.

немає

Інверторний двигун:

є

дверцята AddWash:

немає

Програми
Кількість програм:

10

Швидка програма (хвилин):

20

Відтермінування старту:

є

Верхній одяг (куртки, пуховики):

є

Подушки / ковдри:

ковдри

Легке прасування (антим’яття):

є

Безшумне (нічне) прання:

немає

Спортивний одяг / взуття:

спортивний одяг

Технології та функції
Функція пари:
Функція пари — Тепер не потрібно прати, щоб освіжити білизну, при цьому ризик пошкодження делікатних тканин виключений. В результаті обробки парою білизна свіжіє, позбавляється складок і стає більш м’яким. Наприклад, джинсові речі після обробки парою взагалі немає необхідності гладити праскою.

є

Скорочення часу прання / сушіння:

немає

Авторегулювання споживання води і часу прання:
Авторегулювання споживання води і часу прання — Ця фукція дозволяє вберегти споживача від нераціональної витрати води та електроенергії при частковому завантаженні пральної машини

Fuzzy Logic

Повітряно-бульбашкова технологія:
Повітряно-бульбашкова технологія — Технологія, що дозволяє поліпшити якість прання, і при цьому скоротити витрати енергоресурсів. Ключем до цього є спеціальний генератор, що створює бульбашки шляхом інтенсивного перемішування прального порошку з водою і повітрям. В результаті даного перемішування створюється піна, яка проникає між волокнами тканин швидше, ніж водний розчин порошку.

немає

Автодозування миючих засобів:
Автодозування миючих засобів — Передбачає попереднє заповнення окремого відсіку пральної машини певним обсягом прального миючого засобу, розрахованого на кілька циклів прання. Пральна машина сама визначає потрібну кількість миючого засобу в залежності від обраної програми і температури, користувач же позбавляється від необхідності самостійно додавати порошок в машину при кожному пранні. Крім того, дана функція дозволяє уникнути проблеми передозування миючого засобу користувачем, що позитивно позначиться також на його витраті.

немає

Душ-система (впорскування):
Душ-система (впорскування) — Це метод прання, при якому білизна контактує з миючим розчином не тільки на дні барабана, але і зрошується зверху.

немає

Віддалене управління (WiFi):

немає

Інше
Блокування від дітей:

немає

система AquaStop:

є

Додатково:

Люк відкривається кнопкою. Внутрішнє освітлення.

Гарантія Офіційна від виробника


Задать вопрос
Имя:
Ваш email:
Ваш вопрос:
Антифлуд: Сложите первое и последнее число, результат запишите в форму
(12 8 1 16 ) =


 
 
ОПЛАТА И ДОСТАВКА
Доставка по Всей Украине Адресная доставка курьером Доступно для Киева Стоимость доставки: Не указана Срок доставки: в тот же день - от 20 до 60 мин - все в наличии на наших складах До склада перевозчика Новая почта в городе покупателя, Доступно для всех городов Украины Стоимость доставки: Не указана Срок доставки: 1-3 дня До склада перевозчика Укрпочта в городе покупателя, Доступно для всех городов Украины Стоимость доставки: Не указана Срок доставки: 1-3 дня
Доставка за границу доставим любой груз даже на острова Кука
Гарантия официальная
Возможность возврата 14 дней
Инфо OOO \"PermyCo\" на рынке с 1993 года. И этим сказано все. www.PermyCo.com.ua, www.PermyCo.kiev.ua, www.ukrhd.kiev.ua Носим клиента на руках до полного взаимопонимания.
Способы оплаты Visa/Master Card WebMoney Privat24 Безналичная оплата с НДС Безналичная оплата без НДС Оплата курьеру